Úžasné místo pro úžasné lidi! 

Jen se posaďte, zhluboka se nadechněte a užijte si ten okamžik!

Co u nás najdete a co naopak ne...


Všichni jste u nás vítáni,

 ať už jste jednotlivci, rodiny s dětmi, skupiny cyklistů i pěších turistů.

A my se na vás moc těšíme!

Janča & Víťa

Parádní místo, bezva lidé, super zážitky, pohodová atmosféra !!! Díky za prima chvilky ve Včelíně! 

M.Podolská s rodinkou

Jídelna s kuchyňským koutem

Ve Včelíně máme společnou jídelnu s kuchyňkou. Zde najdete vše potřebné k přípravě snídaně, lehkého oběda, či na večerní grilování. Kuchyň je vybavena veškerým nádobím, ledničkou, rychlovarnou konvicí, kávovarem na kapsle Tchibo a plynovým sporákem. 

Naopak u nás nenajdete mikrovlnku, Tv a další nadbytečné elektro přístroje.

Dle sezónní nabídky lze zakoupit

  • domácí vajíčka, křížaly
  • domácí vínko, pálenku a sirupy
  • kapsle do kávovaru, lahvové pivo
  • hadmade dekorace, obrazy

Zdarma pro hosty penzionu

  • čaj a rozpoustná káva
  • bylinkové sirupy na přípravu nápoje
  • cukr, sůl a základní koření
  • kohoutková voda je pitná

Přírodní ekologická zahrada

Hosté penzionu mohou využívat zahradu s ovocným sadem

Bylinkové květináče

Každý rok přibývají další bylinky, které můžete využít při vaření, či na výrobu lahodného nápoje. Najdete je pár kroků od kuchyně, abyste to pro ně neměli daleko!

Ohniště & Gril

U domu je vám k dispozici gril na dřevěné uhlí, to si dovezte s sebou. V zahradě je veliké ohniště a dřevo na oheň lze nasbírat v okolí, či v lese. Při větším množství lze dřevo po předchozí domluvě zakoupit.

Další...

Po dohodě lze vyprat a vysušit prádlo.

Kola lze uschovat pod střechou na terase.

Také u nás můžete uspořádat komorní romantickou svatbu v přírodě, poklidnou rodinou oslavu, nebo víkendový kurz.

-

Pronájem prostor

Velmi těžko se u nás hledá mobilní signál a wi-fi téměř nefunguje, což většina našich hostů s radostí uvítá :) 

Televizi záměrně nevedeme, HD obraz i zvuk dodává příroda...

Ručně vyráběné originální doplňky jsou součástí celého domu. Některé lze i zakoupit! 

Na rok 2023 jsme pro vás připravili prodejní výstavu ekoprintů od @ArtplstírnaKatka 


Na dlouhé letní večery si můžete půjčit knížky z naší knihovničky, využít venkovní ohniště nebo gril. Posedět na otevřené verandě i v zahradě a užívat si léta!

Reference & Fotky od našich hostů

"Než jsem přijela na samotu U Včelína, měla jsem hlavu v neustálém kole. Pořád jsem přemýšlela co ještě udělat do práce, jestli jsem odpověděla na všechny maily a ten stres mi vytvořil až bolest hlavy. Věděla jsem, že takhle to nejde dál a potřebuji se uklidnit. Když jsem přijela, byl to balzám na duši. Pohlazení po duši od hostitelky Jany, která nás uvítala svým úsměvem a ukázala nám ledničku plnou domácích sirupů, to mě rozzářilo jako bych vkročila do jiné dimenze, dimenze klidu. Celý víkend jsem strávila nicneděláním, procházkami po lese nebo k vodě a večer mohla sdílet svoje zážitky s touto úžasnou hostitelkou. Nechyběla ani domácí máta z její zahrádky a instrukce, jak ji mám pěstovat doma! Jana i Včelín jsou skvělé místo nejen na odpočinek ale také na krásné naladění se sama na sebe! Děkuji za toto úžasné místo a doporučuju opravdu všem, kteří se chtějí propojit s přírodou a udělat si radost v tak krásném prostředí jakým je Vranovsko."

S láskou Zuzzi - Lektorka osobnostního rozvoje

Rodina Vinklářova

Kladno

Moc děkujeme za příjemné chvíle strávené na úžasném místě. Moc jsme si místo užili nejen my rodiče,ale i náš čtyřletý syn, pro kterého bylo ubytování v přírodě spolu s možností využít dětského zázemí skvělým zážitkem. Skvělá byla možnost zakoupení domácích produktů paní majitelky od vajec po domácí sirupy,jejichž jedinou vadou je, že rychle mizí. Velmi rádi se v budoucnu vrátíme.Děkujeme Vinklářovi

Kristýna Pleskotová

Praha

Na samotě u Včelína je fantastické místo v podstatě jako z pohádky. Hostitelka Jana bez chybičky, můžete si přivézt maso a za letních večerů ugrilovat. Místo je malebné, krásně zrekonstruované (včetně sociálního zařízení) a čisté. K dispozici vybavená kuchyně s nádobím a spoustou krížal :) Pro odpočinek uprostřed přírody jako dělané. 

Ne každému se u nás musí líbit!

Protože...

Zvířata

Jsou součástí přírody a také Včelína, přírodě neporučíte a tak pozor na jídlo!

Přístupová cesta

Uznáváme, že posledních cca 200 metrů je to trošku "offroad", ale stojí to za to!

Signál a Wi-fi

Ani ten nejlepší operátor nedokáže pokrýt kvalitním signálem "konec světa".

Na našem blogu se dozvíte ještě mnohem víc!

Příroda je naše nejlepší učitelka. Je plná pokladů a přínosů, které mohou pozitivně ovlivnit naše tělo, mysl a duši. Pobyt v přírodě není jen o krásných výhledech a čerstvém vzduchu, je to skutečné obohacení naší existence. Podělím se s vámi o nezaměnitelné výhody, které přináší pobyt v přírodě:

Tzv. Luitgardin dvůr nechal postavit hrabě Stanislav z Mniszku, který byl od roku 1799 majitelem Vranovského panství. Hrabě na Vranově intezivně rozvíjel agrární hospodářství a budoval nové panské dvory.

Dnes vám přinášíme tipy na prověřené výlety okolo Vranovské přehrady. Ptáte se kdo prověřoval? No přece všichni z naší rozrůstající se rodiny hostů Na Samotě U Včelína!