Přijeďte se podívat
- na týden, víkend nebo jen tak na výlet

Úžasné místo pro úžasné lidi!


Všichni jste u nás vítáni,

 ať už jste jednotlivci, rodiny s dětmi, skupiny cyklistů i pěších turistů.

A my se na vás moc těšíme!

Janča & Víťa

Parádní místo, bezva lidé, super zážitky, pohodová atmosféra !!! Díky za prima chvilky ve Včelíně! 

M.Podolská s rodinkou

Ručně dělané originální doplňky jsou součástí celého domu, některé si dokonce můžete  zakoupit!

Pro tvořivé duše jsme připravili koutek, kde si můžete pomalovat kamínky, vyrobit jednoduchou dekoraci nebo jen tak malovat.

Na dlouhé letní večery si můžete půjčit knížky z naší knihovničky, využít venkovní ohniště uprostřed ovocného sadu nebo gril. Posedět na otevřené verandě i v zahradě a užívat si léta!

Reference & Fotky od našich hostů

"Než jsem přijela na samotu U Včelína, měla jsem hlavu v neustálém kole. Pořád jsem přemýšlela co ještě udělat do práce, jestli jsem odpověděla na všechny maily a ten stres mi vytvořil až bolest hlavy. Věděla jsem že takhle to nejde dál a potřebuji se uklidnit.Když jsem přijela, byl to balzám na duši. Pohlazení po duši od hostitelky Jany, která nás uvítala svým úsměvem a ukázala nám ledničku plnou domácích sirupů, to mě rozzářilo jako bych vkročila do jiné dimenze, dimenze klidu. Celý víkend jsem strávila nicneděláním, procházkami po lese nebo k vodě a večer mohla sdílet svoje zážitky s touto úžasnou hostitelkou. Nechyběla ani domácí máta z její zahrádky a instrukce, jak ji mám pěstovat doma! Jana i Včelín jsou skvělé místo nejen na odpočinek ale také na krásné naladění se sama na sebe! Děkuji za toto úžasné místo a doporučuju opravdu všem, kteří se chtějí propojit s přírodou a udělat si radost v tak krásném prostředí jakým je Vranovsko."

S láskou Zuzzi - Lektorka osobnostního rozvoje

Rodina Vinklářova

07/2016, Kladno

Moc děkujeme za příjemné chvíle strávené na úžasném místě. Moc jsme si místo užili nejen my rodiče,ale i náš čtyřletý syn, pro kterého bylo ubytování v přírodě spolu s možností využít dětského zázemí skvělým zážitkem. Skvělá byla možnost zakoupení domácích produktů paní majitelky od vajec po domácí sirupy,jejichž jedinou vadou je, že rychle mizí. Velmi rádi se v budoucnu vrátíme.Děkujeme Vinklářovi

Kristýna Pleskotová

07/2016, Praha

Na samotě u Včelína je fantastické místo v podstatě jako z pohádky. Hostitelka Jana bez chybičky, můžete si přivézt maso a za letních večerů ugrilovat. Místo je malebné, krásně zrekonstruované (včetně sociálního zařízení) a čisté. K dispozici vybavená kuchyně s nádobím a spoustou krížal :) Pro odpočinek uprostřed přírody jako dělané. 

Ne každému se u nás musí líbit!

Protože...

Zvířata

Jsou součástí přírody a také Včelína, přírodě neporučíte a tak pozor na jídlo!

Přístupová cesta

Uznáváme, že posledních cca 200 metrů je to trošku "offroad", ale stojí to za to!

SIgnál a Wi-fi

Ani ten nejlepší operátor nedokáže pokrýt kvalitním signálem "konec světa".

Na našem blogu se dozvíte ještě mnohem víc!

Vlivem sucha, které sužuje jižní moravu a v době kdy probíhá největší a unikátní oprava Vranovské hráze, je možné zahlédnout pozůstatky z dob před výstavbou Vranovské přehrady.

Je to nepopsatelné, přesto se pokusíme vám to přiblížit. Ty úžasné pocity, když se ozve host z druhého konce planety a chce u nás strávit pár dní. Třeba i několikrát po sobě.