TADY A TEĎ V RYTMU SVÉHO IKIGAI

 Víkendové setkání zaměřené na prohlubování propojení s vlastním nitrem a tvorbou IKIBOOKU v technice ekoprint/botanický print, obohacené o Ikigai jednohubky japonské moudrosti a poznání sebe sama skrze přírodu a umění.

    Budeme tvořit a necháme se unášet v rytmu svého Ikigai v srdci malebné Jižní Moravy, která je plná přírodních krás. Netradiční a originálně zařízený penzion Na samotě U Včelína nedaleko Vranovské přehrady nám poskytne ideální prostředí a 100% zázemí pro naše setkání. Tento bývalý včelín, jehož historie sahá až do období před cca 90 lety, se po rekonstrukci svými majiteli stal skutečnou oázou klidu. Jeho inspirativní zákoutí přímo vybízejí ke zpomalení a poklidnému rozjímání.

Co nás čeká:

Od pátku 14.6. 17:00 ( check-in od 15:00-17:00) do neděle 16.6. 14:00 (check-out 14:00-15:00)

Společně se budeme věnovat tvorbě našeho originálního IKIBOOKu, pomocí rostlin a (nejen) ručního papíru, který je klíčovou součástí naší Ikigai cesty. Jednotlivé fáze tvorby proložíme objevováním vlastního Ikigai v interakci s přírodou, meditací a receptivní arteterapií, která vychází z našich dojmů, vnímání a působení již existujícího umění. Vše probíhá v duchu sdílení v kruhu a vzájemné podpory.

Pečlivě stanovené časy na občerstvení a odpočinek těla jsou pevnými body programu. Ostatní části programu se přizpůsobí velikosti skupiny (max. 12 lidí) a průběhu tvorby. Přesný harmonogram událostí bude k dispozici na místě.

Celým programem vás provede Katka Kaluginová, Ikigai koučka a ambasadorka mise "více lidí na svých místech". Katka je také tvůrkyní a lektorkou výtvarných technik, jako je ekoprint a plstění v Artplstírně.

Jmenuji se Katka Kaluginová, 

 mé poslání spočívá v doprovázení lidí na jejich cestě k nalezení vlastního Ikigai, jejich jedinečného smyslu a poslání v životě. Jsem Ikigai koučka a ambasadorka mise "více lidí na svých místech", protože věřím, že každý z nás má právo a schopnost žít naplno a plnit svůj potenciál.

Kromě toho jsem vášnivou tvůrkyní a lektorkou výtvarných technik, které propojují tvorbu s přírodou a samotným já. Mé specializace zahrnují ekoprint a plstění, které praktikuji a vyučuji v prostředí umělecké dílny nazvané Artplstírna.

Mým cílem je inspirovat a povzbuzovat lidi, aby objevovali svou kreativitu a hloubku skrze umění a sebepoznání. Věřím, že prostřednictvím tvoření a poznávání vlastních hlubších vrstev můžeme dosáhnout větší harmonie a naplnění ve svém životě.

Těším se, že vás budu moci provázet na vaší cestě sebepoznání a tvorby!  Mám pro Tebe skvělou nabídku:

Cena pobytu: 6500,- /na osobu 

V ceně pobytu je ubytování za 2noci v komfortních 2 až 4 lůžkových pokojích

Vegetariánská strava v průběhu pobytu

Lektorské vedení a veškerý materiál pro tvorbu

Těšíme se na vás a vaše Ikigai :-)

Přihlásit na workshop se můžeš přímo zde: