Znáte pojem Butik hotel? My jsme ho pojali po svém!

01.04.2017

Za boutique hotel, česky butik hotel, můžeme dle vyhledávačů, označit menší hotel ve starší rekonstruované budově. Takový hotel slibuje intimní a útulnou atmosféru a mnoho vybavení pro návštěvníky vyhledávající ubytování připomínající domov.

Pokoje v takovémto hotelu mají individuální úpravu, která jim dává jedinečný, neotřelý vzhled. Butikové hotely vytvářejí viditelné i cítěné rozdíly mezi nimi a běžným ubytováním.
Butikové hotely byly původně vytvořeny výrobci a obchodníky, kteří obchodovali s produkty domácího designu, s dekorativními předměty jako výloha pro propagaci jejich výrobků. Takto, má host možnost žít mezi těmito věcmi, případně je i zakoupit či si je objednat v hotelovém butikovém obchůdku. 

Home away from home

Na samotě U Včelína není hotel, je to domov. Náš domov na konci světa v zelené oáze a my jsme se rozhodli vás do něj pozvat. Aby jste i vy mohli načerpat pozitivní energii, zastavit se a odpočívat. Aby jste se jednoduše cítili jako doma. Máme prostě lidský přístup.

Často se nás například ptáte, jaká je hodina nástupu na pobyt a vyklizení pokoje, odpověď zní není. Nemáme daný přesný čas od kdy do kdy musíte přijet nebo odjet. S každým se domlouváme individuálně jak to jemu a nám vyhovuje. Chápeme, že vyrážite po práci, chcete se po cestě ještě někde zastavit,nebo se prostě opozdíte. Pokud čekáme po vašem odjezdu další hosty, požádáme vás aby jste pokoj vyklidili mezi 10 - 11 hodinou, pokud ne, můžete zůstat tak dlouho, jak vám to vyhovuje. Stejně tak pokud chcete přijet dřív, než je pokoj nachystán, můžete. Vy si uděláte pohodlí na zahradě a my mezitím pokoj nachystáme.

Pozitivní reakce našich hostů nás pohanějí stále vpřed a tak neustále vymýšlíme a vyrábíme nové dekorace a vylepšujeme zařízení domu i jeho okolí. Na letošní sezónu jsme pro vás nachystali malou knihovnu, společenské hry k zapůjčení a kreativní koutek. Pro děti máme spousty hraček, křídy na kreslení, dětský domeček s pískovištěm a trampolínu. Chystáme pro vás možnost zakoupení některých dekorací a doplňků ve Včelíně.

Podtrženo & Sečteno

Rekonstruovaná starší budova

Intimní a útulná atmosféra

Vybavení připomínající domov

Individuální úprava

Jedinečný neotřelý vzhled

Maličkosti, které vám zpříjemňují pobyt

Děláme to co milujeme a 

milujeme to co děláme!

Jana & Víťa

Na samotě U Včelína

Přijeďte se přesvědčit!