Workshop Plstění

Šála v technice Plstěná Krajka

 Workshop v minimalistickém, komorním pojetí pro maximálně 2 osoby, na kterém si pod mým vedením uplstíš krásnou a hřejivou šálu z ovčí vlny Merino v technice mokré plstění- " Plstěná krajka"

  • Workshop je pro Tebe pokud Tě už dlouho láká si tuto techniku vyzkoušet, ale nechceš se nořit do technologických úskalí této starodávné techniky.
  • Miluješ ruční tvorbu, ale nemáš čas ani prostor, kde by sis to sama vyzkoušela. 
  • Ráda cestuješ a nedělá Ti problém vyhradit si 3 dny svého drahocenného času pouze pro sebe a Tvoji touhu tvořit.
  • A v neposlední řadě miluješ kvalitní doplňky z ovčí vlny, se kterými je zimní období zkrátka trochu teplejší a příjemnější.

Jmenuji se Katka Kaluginová, 

jsem terapeutka, designérka plstěných doplňků a také lektorka techniky mokré plstění. 

Plstím už více než 6 let a " Plstěná krajka" je mojí autorskou technikou, díky které si zvládneš šálu uplstit i když jsi úplná začátečnice. Celým procesem Tě krok za krokem provedu, vysvětlím Ti jednotlivé fáze procesu a pomůžu Ti dovézt celé dílo do zdárného konce. I proto je workshop pouze pro 2 osoby. Výsledkem bude krásná hřejivá šála, v barvách a stylu, který si vybereš, s nádhernými detaily z doplňkových vláken, jako je viskoza, nebo tencel, které spolu s vlnou tvoří dokonalou souhru lahodící jak oku, tak především krčku na kterém šálu budeš nosit.


Workshop proběhne v příjemném prostředí penzionu Na samotě u Včelína, na Jižní Moravě, kde nám pro naši tvorbu poskytnou zázemí, ubytování, dobré jídlo a pití. 

Krásné prostředí Včelína si nejlépe užiješ mimo hlavní turistickou sezonu tj., do konce června a od září do konce roku.

  Mám pro Tebe skvělou nabídku:

Nakup v teď a přijeď až Ti to bude opravdu vyhovovat

Od 9.1. 2023 do 14.2. 2023 je workshop za zvýhodněnou cenu

5300Kč/osoba z původních 6300Kč/ osoba

Vem si s sebou KÁMOŠKU a ušetříte ještě o 10% více,

ale hlavně, ve dvou se to lépe táhne.

Do konce ledna za krásných

9540 Kč/ 2 osoby

Cena zahrnuje:

Lektorská část:

V ceně kurzu je veškerý materiál a potřeby k plstění, včetně Tebou zvolených barev a dalších doplňkových vláken, moje podpora, pomoc a vedení při tvorbě. Roky střádané zkušenosti z vlastní tvorby, jsou zárukou vynikajícího výsledku.

Cena: 3000Kč/ osoba

Ubytování:

za 2 noci ve společném pokoji na kouzelném místě, max 2 osoby

Vegetariánská strava v průběhu pobytu 2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře

2300Kč/ osoba/pobyt

Jsi rozhodnutá využít této mimořádné nabídky a stát se designérkou své unikátní, originální šály, která s Tebou bude ladit jak barevně, tak pocitově?

Umíš si představit, že do ní vkládáš svůj energetický otisk, nebo brandové barvy, které Tě podpoří, vždy, když si šálu oblékneš?

Klikni na tlačítko závazně objednat s povinností zaplatit a vyplň kontaktní formulář.

Přihlásit na workshop se můžeš přímo zde:

Vyplněním kontaktního formuláře dáváš souhlas s použitím Tvých osobních údajů za účelem dojednání termínu workshopu, který Ti bude vyhovovat a barevného základu česané vlny, ze kterého budeme při tvorbě vycházet. V neposlední řadě i k zaslání platebních údajů, které Ti doručím v samostatném emailu. Tvé údaje jsou u mne v bezpečí a budu je střežit jako oko v hlavě, maximálně po dobu nezbytně nutnou, obvykle do konce workshopu, pokud sama, nebudeš chtít jinak.

Ozvu se Ti do dvou pracovních dnů od vyplnění formuláře.

Těším se na Tebe

S láskou, 

Katka Kaluginová - Artplstírna