Socion zážitkový víkend

Novinka

Kdo jsi ty a kdo je on, odhalí Ti Socion.

17.9 - 19.9. 2021

Zážitkový víkend spojený se socionickým zjištěním vašeho typu. 

Díky Socion.cz se dozvíš vlastní silné a slabé stránky. Vlastnosti, které máš díky své přirozenosti zautomatizované a přitom v nich tkví tvůj vlastní jedinečný potenciál pro tvé sny. 

 Dozvíš se vlastnosti, na kterých je potřeba pracovat a zlepšovat je, aby jsi mohla užívat svého potenciálu a radostí v každé situaci. 

 Pochopíš své chování, odhalíš, co a proč ti vadí v daných situacích. Konečně budeš vědět, která práce je pro tebe opravdu vhodná a ve které zazáříš. 

 Díky zážitkovému víkendu poznáš další osobnosti socioniky hned na místě, kde budeš moci pochopit, jak to mají oni. Tato zkušenost ti otevře oči a vnímání souvislostí chování lidí kolem tebe. Sdílení skupiny je výjimečnou příležitostí užít si získané informace a propojit je s praxí. 

 Neváhej a zahoď všechny vzorce, které si sebou neseš a které ti nejsou přirozené a jen tě brzdí. Buď svá, buď jedinečná a zažij skutečný a plný rozmach tvých vlastních křídel. 

 Součástí ceny je úvod do socioniky, zjištění typu, ukázky jednotlivých typů, jedinečné ubytování a skvělá zdravá strava od paní hostitelky.

4 299,00 Kč
Please select variants first